Укренерго запрошує до відкритого обговорення проектів тарифів компанії на 2021 рік

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень НКРЕКП, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866 (із змінами), запрошуємо всі зацікавлені сторони, у тому числі органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, надавати свої зауваження та пропозиції до проєкту тарифу на послуги з передачі електричної енергії та проєкту тарифу на послуги диспетчерського (оперативно-технологічного) управління на 2021 рік.

Проєкти структур тарифів з інформаційними довідками опубліковані на офіційному сайті НЕК «Укренерго» за посиланням.

Пропозиції та зауваження до проєктів зміни тарифів Укренерго на 2021 рік просимо надавати:

– у письмовій формі за адресою НЕК «Укренерго»: 01032, м. Київ, вул. С.Петлюри, 25;

– в електронному вигляді на e-mail:  tariff@ua.energy.

Пропозиції та зауваження до проєктів тарифів мають бути обґрунтовані і приймаються до 18.09.2020 включно.

Анонімні пропозиції та зауваження, а також ті, що були надані після 18.09.2020, не будуть зареєстровані та не розглядатимуться.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення України та з урахуванням положення частини четвертої статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відкрите обговорення проєктів тарифів відбудеться в режимі відеоконференції 21.09.2020 о10:00 за допомогою програми  Skype.

Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєктів тарифів, буде направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого обговорення в режимі відеоконференції.

Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні (розгляді зауважень та пропозицій) проєктів тарифів, просимо не пізніше 18.09.2020 зареєструватись у Google-формі за посиланням про участь у такому обговоренні. Звертаємо увагу, у формі для реєстрації потрібно вказати вашу актуальну адресу електронної пошти, на яку надійде посилання на онлайн-захід.