МИ БУДУЄМО НАШ БІЗНЕС НА ЧЕСНОСТІ ТА ДОВІРІ

Ми будуємо свою діяльність з суворим дотриманням законодавства, принципів ділової етики та забезпеченням максимальної сумлінності та прозорості. Ми будуємо нашу роботу з дотриманням високих стандартів та прозорості ведення бізнесу, вимог законодавства, кращих міжнародних практик та принципів корпоративної етики.

ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

Етичне ведення бізнесу з нульовою толерантністю до корупції в будь-яких формах і проявах — принципова позиція компанії, якої зобов’язаний дотримуватися кожен працівник.

Ми жорстко реагуємо на прояви корупції, хабарництва та шахрайства. Ми не приймаємо подарунків і не беремо участі в заходах, які можуть вплинути на ухвалення ділових рішень. Ми протидіємо конфлікту інтересів, що може призвести до фінансових і репутаційних втрат.

ДОТРИМАННЯ ЗАКОНІВ І ПРАВИЛ

Ми неухильно дотримуємось загальновизнаних принципів і норм міжнародного права та законодавства України. Ми шануємо корпоративні цінності й керівні принципи, діємо відповідно до внутрішніх політик і процедур. Ми захищаємо та просуваємо інтереси компанії законними професійними способами.

ЕТИКА ПОВЕДІНКИ

Ми цінуємо порядність і прагнемо завжди виправдовувати довіру наших Клієнтів, працівників, партнерів та засновників. Кожного дня кожен із нас демонструє правильну модель поведінки та взаємодії в команді. Ми завжди коректні й аргументовані в діловому спілкуванні з колегами та за межами компанії. Ми не витрачаємо енергії на внутрішні розбіжності, а концентруємося на розвитку компанії та досягненні спільних цілей.

З метою дотримання зазначених вище принципів в нашій компанії регламентовано Кодекс ділової етики та комплаєнсу, впроваджено систему санкцій за прояви корупції з боку як співробітників, так і наших партнерів.